REALIZACJE

• Oprogramowanie do zarządzania produkcją

Ten projekt polegał na wykonaniu kompleksowego systemu zarządzającego procesem produkcji w średniej firmie produkcyjnej, która posiada własny sklep internetowy. Od produkcji poprzez kontrolę jakości do pakowania i wysyłki do klienta. Nasze oprogramowanie daję możliwość pełnej kontroli tych procesów. Sposób obsługi programu został przedyskutowany z pracownikami i dostosowany do ich możliwości. Program wskazuje na „dziwne” sytuacje w procesie produkcyjnym.

• Program do automatyzacji raportowania sprzedaży oraz naliczania premii miesięcznych, kwartalnych i rocznych w przedsiębiorstwie handlowo – technicznym.

W ramach powierzonego nam zadania stworzyliśmy automatyczny system raportowania sprzedaży oraz naliczania premii dla pracowników.
Ze względu na specyfikę przedsiębiorstwa oraz sposobu naliczania premii nie było możliwości skorzystania z gotowych rozwiązań.

Nasz program dał możliwość wnikliwej analizy wskaźników interesujących naszego klienta. Raporty przygotowane były w 100% zgodnie z jego oczekiwaniami. Automatyzacja obliczeń zaoszczędziła czas pracownika odpowiedzialnego za wyliczenia premii oraz dała możliwość codziennego raportowania wyników sprzedaży zespołowi handlowemu. Ciekawa analiza raportów sprzedażowych pozytywnie wpłynęła na motywację handlowców.